NABÍDKA SLUŽEB DOMÁCÍ PÉČE


Paliativní medicína

Tým odborníků domácího hospice pomůže rodině nebo nejbližším pečujícím se starostí a péčí o osobu v posledních okamžicích jeho života. Společně tyto chvíle zvládneme důstojně a s co nejmenším utrpením

paliativní medicina

 


domaci pece

Domácí ošetřovatelská péče

Domácí zdravotní péče (homecare) umožní nemocným a rekonvalescentům pohodlnější a rychlejší zotavení. Uzdravovat se z nemoci v domácím prostředí můžete i vy. Zdravotní sestry se o vás postarají stejně kvalitně jako ve zdravotnickém zařízení.


Pečovatelská služba

Seniorský věk nebo těžký zdravotní hendikep s sebou přináší ztíženou péči o sebe sama i domácnost. Naše pečovatelská služba vám pomůže všechny tyto zádrhele překlenout, být v rámci možností stále soběstační a zůstat ve svém domácím prostředí co nejdéle

pecovatelska sluzba

 


odlehčovací služby

 

odlehčovací služba

je poskytována formou terénních, ambulantních nebo pobytových služeb. Slouží všem osobám které mají sníženou soběstačnost z důvodu věku, chronického onemocnění nebo zdravotního postižení, o které je jinak pečováno v jejich domácím prostředí.


Půjčovna pomůcek

Pacientům v domácím léčebném procesu nabízíme zapůjčení kompenzačních pomůcek. Šetřete svoji peněženku a místo pořízení nákladných zdravotních pomůcek využijte naši půjčovnu. V momentě, kdy už je nebudete potřebovat je jednoduše vrátíte. 

pujcovna pomucek

 

Podání stížnosti

V případě, že nastane situace, kdy nejste s námi spokojeni,

využijte k podání stížnosti níže vložený dokument.